kibemd

Kibem D.

Istanbul

Contributor Level

Total Points
180

About Me

Diyet kişiye özel olmalıdır. İnternetten, arkadaşınızdan aldığınız diyetler faydadan çok zarar verebilir. Geçici başarı sonrasında sorunların tekrar etmesi ya da başarısızlık karşısında kararlığın kırılmasıyla sonuçlanır. Diyet konusunda mutlaka uzman diyetisyenlerden yardım almalısınız. Ankara Diyetisyen Hatice KARSLIOĞLU, 25 yıllık tecrübesi ve çok sayıda başarı hikayesiyle diyet hizmeti vermektedir.

How I Can Help

KİBEM kurucusu Hatice Karslıoğlu, bilimsel metodolojisi çerçevesinde kişiye özel diyet programları hazırlar. Her insan benzersizdir. Günlük aktiviteleri, cinsiyet, yaş, kilo, beslenme düzeni ve sağlık durumu gibi pek çok etken nedeniyle diyeti de benzersiz olmak zorundadır. KİBEM ile iletişim kurarak ihtiyacınız olan profesyonel desteği kolayca alabileceksiniz.

1 Review by Kibem

9/2/21

KİBEM, geçici değil, kalıcı sonuçlar peşindedir. Danışanlarına sağlıklı ve bilinçli beslenmenin yollarını göstermek ve bu sayede yaşam kalitesini yükseltmek üzere hizmet verir. Herkes tarafından uygulanan diyet reçeteleriyle geçiştirmez. Kısa sürede hızlı kilo kaybı ya da kazanımı taahhüdünde bulunmaz. Tek yönlü beslenmeye yönlendirmez, aç kalmayı öngörmez. Ankara diyetisyen Hatice Karslıoğlu ile bilimsel, pratik, kolay diyet programı uygulayacaksınız.

Yaşam koşullarınıza göre beslenme biçiminizi yeniden sağlıklı bir düzene oturtur. Beslenme konusunu yeniden ve yeni bilgilerle düşünmenizi sağlar. Yaşamınızı her yönüyle gözden geçirmenizin yolunu açar.

Kibem hasn’t received any votes.

Kibem hasn’t received any thanks yous.

Kibem doesn’t have any fans yet.

Kibem isn’t following anybody yet.

Empty.